Ďiaľková kamiónová preprava
Zavolajte nám: +421 (0)46 5457 036 alebo +421 (0)46 5457 037

Servis vozidiel

      Ponúkame servis, diagnostiku a kontrolu nákladných i osobných vozidiel s rovnakou precíznosťou, akú doprajeme nášmu vlastnému vozovému parku. Zabezpečujeme predaj náhradných dielov, odborné poradenstvo a kvalifikovaný personál. Samozrejmosťou je umývacia stanica pre nákladné vozidlá.
      V areáli firmy poskytujeme bezpečné parkovanie, pod dohľadom kamerového systému a strážnej služby.

Skladovanie

      V súčasnosti ponúkame komplexný servis dlhodobého i krátkodobého skladovania, manipulácie, rozvozu a distribúcie, to všetko na ploche 2000 m2.
     Skladové priestory sú vybavené:

  • temperovaním
  • regálovou technikou
  • voľnou skladovacou plochou

Špedícia

      Zaoberáme sa špedičnými, zasielateľskými a zbernými službami. Náš osobný, individuálny a korektný prístup spojený s kvalitou a komplexnosťou služieb na základe Vašich požiadaviek, zabezpečí, aby bol Váš tovar v správnom čase, v správnom množstve, v správnej kvalite na správnom mieste a so správnymi nákladmi.

Čerpacia stanica

     Naša firma sa zaoberá predajom a distribúciou motorovej nafty, benzínu a AD-BLUE do osobných a nákladných vozidiel. Predaj prebieha kartovým systémom stojanov s dôkladným prehľadom o tankovaní vašich vozidiel.

Truck shop

      V Truck shop-e nájdete príslušenstvo pre nákladné vozidlá vrátane náhradných dielov.

Truck parkovanie a zázemie vodičov

      V areáli firmy poskytujeme bezpečné parkovanie. Vaše vozidlá budú pod stálym dohľadom kamerového systému a strážnej služby. Šoféri áut majú neustále k dispozícii sociálne zariadenie, sprchy, výpočtovú techniku na kopírovanie, posielanie e-mailov a HotSpot internet.

Adresa
Certifikáty